Aitame ettevõtete edule kaasa

Hästi valitud personal on enamasti iga ettevõtte edukuse võti. Konkurentsieeliseks on nii tulemustele orienteeritud juhid, pädevad spetsialistid kui ka aktiivne ning sõbralik klienditeenindus.Seepärast usume, et Barona personaliteenused aitavad ettevõtetel edu saavutada. Tahame olla usaldusväärseks, asjatundlikuks ning kogenud partneriks kõikides personali puudutavates küsimustes.

AITA SÕBER TÖÖLE!

Meil on hea meel teatada, et koostöös Rademariga oleme korraldanud kampaania erinevate spetsialistide leidmiseks!  Pane nüüd tähele – kui SINU soovituse kaudu s...
aab tööd metalli stantspinkide, lehetöötluspinkide või painutuspingi operaator/seadistaja, anname Sulle vaeva eest 100€ väärtuses Rademari kinkekaarte. Kinkekaardid saad realiseerida sobivas, enda poolt valitud Rademari kaupluses.Sobiva inimese soovitamiseks saad tutvuda järgmiste kuulutustega:

http://barona.ee/…/stanspinkide-ja-lehetootluspinkide-opertaator

http://barona.ee/…/vabad-to…/metalli-painutuspingi-operaatorSoovituse loeme edukaks, kui:

• Soovitatud isiku CV on saadetud aadressile info@barona.ee  ning kirjale on lisatud:

 1) Soovitaja nimi

 2) Soovitaja kontaktnumber

 3) Soovitaja e-maili aadress

• Barona Eesti OÜ sõlmib soovitatud kandidaadiga töölepingu

• Barona Eesti OÜ saab tööle asunud kandidaadi sobivuse kohta tööandjapoolse kinnituse (peale 30-päevalist tööperioodi) Aita sõber tööle ja tule oma kinkekaartidele järgi – HEAD SOOVITAMIST!