TULEVIKU RAJAJAD

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist  Bravedo Oy. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor,  tegutseme 10 riigis välismaades. Lahendame väljakutseid, leida õige, just Teile sobiv töötaja ja kasutame protsessides  innovatiivseid ja loomingulisi meetodeid. Oma klientidele pakume innovatiivseid visioone ja julgelt tulevikku suunatud partnerlust. Barona töötajatele pakume põnevaid võimalusi kõikidel tööelu etappidel arendada oma oskusi ja teha karjääri.

TÖÖ MUUTUB AGA SUHTUMINE JÄÄB

Töö iseloom, -tüübid on pidevas ja kiires muutumises. Digitaliseerimine, tehisintellekt ja robootika on tunginud kõikjale ja samuti ka tööellu. „Tööelu ja värbamine“ seisab praegu muutuste ristteel. Samal ajal kui tööelu muutub üha mitmekesisemaks, paindlikumaks tuleb turule uusi süsteeme ja ärimudeleid, mis pööravad terveid tegevusalasid pea peale. Sellist tööd, mida tavapäraselt ette kujutatakse, jääb vähemaks ning tulevikus peab hakkama äri uutmoodi tegema või tööd mitmekesistama. Igal hetkel võib käivitada keegi  kuskil uskumatu innovatsiooni, mis muudab arusaamasid. Kuna uut tüüpi tööd ja uusi väljakutseid tekib kogu aeg juurde siis eelmised hääbuvad ajalukku. Suhtumine ja võime areneda määrab, kes jääb konkurentsi. Meie suhtumine on juurdunud meie Põhjamaade  kogemuste taustal. Baronat iseloomustab töökus, põhimõtted ja vastupidavus, mis on tulnud põhjarahvaste kultuurist. Meile meeldib võtta vastu väljakutseid, kartmata rasket tööd ja me läheneme neile loominguliselt, kasutades oma töös uusimat tehnoloogiat.

MEIE AJALUGU

Barona on asutatud Helsingis 1999. Barona lugu algab ehitustöödel lisa raha teeniva kahe Oulu üliõpilase ideest. Soomes sel ajal ehitussektor õitses ja objektidel oli suurpuudus kvalifitseeritud töötajatest. Markus Oksale ja Mikko Leppänenile tekkis mõte kasutada oma tutvusringist leitud oskustöölisi renditöötajatena, et ettevõtetel aidata leida hädavajalikku tööjõudu. Sellega oli Barona sündinud. Uue ettevõtte esimese töötaja eskortis töökohta isiklikult kaubikuga Markus Oksa, kes on tänapäeval kogu Barona kontserni juht. Algusaastatel oli loodud ettevõtte kontoriteks üliõpilaste korter  ja garaaž. Ettevõtte esimene märkimisväärne investeering oli faksiaparaat, tollel ajal  kõrgtelekommunikatsiooni tehnoloogia. Barona on teinud meeletu arengu võrreldes nende algusaegadega. Täna pakume oma klientidele, kes tegutsevad kümnetes tegevusvaldkondades, erinevaid üksikteenuseid: tööjõurent, värbamine, värbamiskampaaniad, sihtotsing, head hunting, värbamised välismaalt.  Lisaks sellele  on võimalik klientidele pakkuda: outplacement teenust, hindamis- ja konsultatsiooniteenused, personalijuhtimise täis- ja projektiteenust, tehnoloogiate väljatöötamist  ja veelgi enam – kôike seda HR vallas, mida klient parasjagu vajab.

Barona Eesti OÜ on tegutsenud alates 2002. aastast ja keskendub Eestis tööjõurentimisele, värbamistele ja muudele personaliteenustele: IT, tootmise, tehnika, inseneride, kontori, juhtimise, logistika ja ehituse valdkondades.

Kontakt