Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

Isegi juhul, kui kõik sujub kui õlitatult, tekib varem või hiljem küsimus, mida on mõttekas ise teha ja mida mitte.

Alltöövõttu võib mitmeti mõista ja seda leidub mitmesugustes vormides. Sobiva lahenduse leidmine eeldab algusest peale vastastikust mõistmist alltöövõtu eesmärkides ja tulevikuplaanides.

Tööelu- ja personaliasjatundjatena saame pakkuda klientidele kas oma ressursse ja oskusteavet või võtta lõpptulemuseni jõudmise täiesti enda kanda. Meie mõistame alltöövõtu all just viimast.

Alltöövõtuga on võimalik tegeleda kas kliendi asukohas või ühes Barona spetsialiseerunud klienditeenindusosakonnas – tehniline tugi, müük või klienditeenindus. Meie kogemus näitab, et mõlemal juhul koosneb edukas lahendus neljast tegurist: esmaklassiline töötajate värbamine, ettevõtte kulude haldamine, töö ja koostöö sujuvamaks muutmine ning suurepärane juhtimine ja personalitöö.

Kohandatud täisteenus tagab, et meie klient saab sellest maksimaalselt kasu. Tänu meie läbipaistvatele töömeetoditele saate seda, mille eest maksate. Saadaval on eri tulemuspõhiseid tasustamismudeleid alates tehingumudelist kuni sellisteni, mille aluseks on näiteks kvaliteedi- või müüginäitajad.

Meil on palju kogemusi täielikult alltöövõtu korras korraldatud värbamisega, millest teie ettevõte lõikab tänu tööjõu optimeerimisele kasu. Helistage meie spetsialistidele ja arutage võimalusi!

Show all services
Kontakt