Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

 

TÖÖ TULEVIK ON ANDEKATES TÖÖTAJATES, HEADES TAVADES JA TEHNOLOOGIATES

Tuleviku kavandamine nõuab tegevusvaldkonnast olenemata tugevad tehnoloogilist visiooni ja sellele vastavaid investeeringuid. Barona digiteenuse arendusmeeskond, kus töötab üle 30 arendaja, on spetsialiseerunud üksnes lahenduste loomisele, et töötada ja leida tööd paremini.

Meie põhieesmärk on muuta töötamine võimalikult mugavaks. Selle eeldus on õige inimene, optimaalsed toimingud ja parimad töövahendid. Kõik need moodustavadki meie kohandatud lahenduse. Meie pakutava teenuse hulka kuuluvad mitmesugused töö sujuvamaks muutmise lahendused.

Barona teenused on alati tugevalt tehnoloogilised. Aastatepikkuse koostöö tulemusel meie klientide ja nende klientidega oleme loonud personalitöö aruandlustööriista, letimüügi järel- ja haldustegevuste tööriista ning töövõime analüüsi- ja hindamistööriista. Teeme tihedat koostööd oma ala juhtivate ettevõtetega, üks neist on Barona kontserni kuuluv Wunderdog.

UUENDUSLIKUD TOOTED

Oleme mõnest digiarendusest kujundanud äriteenused.

Videopõhine värbamistööriist Recruitby.net

Kandidaatide intervjueerimine või intervjuu andmine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne. Recruitby.net aitab teil asukohast või ajast olenemata värbamist hallata.

Vastastikune tõlketeenus Túlka

Túlka on videopõhine mobiiltelefoni tõlkerakendus, mis loodi suurenenud immigratsiooniga kaasnevate katsumuste tõttu. Túlka aitab tõlkega argiolukordades, kus isik peab end mõistetavaks tegema.

Uue põlvkonna värbamistööriist Jelpp

Jelpp on uue põlvkonna värbamistööriist, mis kasutab värbamise sujuvamaks muutmiseks ja tööotsimise hõlbustamiseks tehisintellekti. See loodi koostöös Barona värbamisspetsialistidega.

Palju kohandatud tööriistu

Personalitöö aruandlustööriist, tööuuringute rakendus, letimüügi järel- ja haldustegevuste tööriist ning töövõime analüüsi- ja hindamistööriist – need on ainult mõned näited lahendustest, mille oleme välja töötanud koos klientide ja nende klientidega, et rahuldada tööelu muutuvaid nõudmisi.

Show all services
Kontakt