Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

ÕIGE INIMESE SOBITAMINE ÕIGE TÖÖGA

Meie suurepärane värbamise oskusteave on kogu meie tegevuse alus. Arendame pidevalt nii oskusteavet kui ka selle kasutamist toetavaid tööriistu. Hea näide on siinkohal uue põlvkonna digitaalne värbamistööriist Jelpp.

VALDKONNA PARIMAD TÖÖVAHENDID

Meie teenus annab teile ligipääsu parimatele värbamise digitööriistadele, nagu videointervjuud ja kandidaatide esitlused. Töötaja sobivuse hindamine moodustab samuti osa meie tööriistakomplektist. Meie abiga saate korraldada värbamisprotsessi kestel sihitud turunduskampaania ja tugevdada ühtlasi enda kui tööandja mainet. Meie paindlik ja mugav teenus ning nõustamistugi aitavad teil teha õigeid värbamisotsuseid.

TEIE VAJADUSTELE KOHANDATUD TEENUS

Pakume oma klientidele värbamisel sellist abi, mida nad vajavad, olgu tegemist protsessi ühe osa või kaugeleulatuvama lahendusega. Tunneme eri värbamisstrateegiaid nagu oma viit sõrme ja jagame oskusteavet hea meelega ka oma klientidega, et aidata neil kasu saada. Töötajaid on võimalik värvata kas otse teie ettevõttesse või meie ettevõtte kaudu.

LÜHI- VÕI PIKAAJALINE TÖÖ

Peale üksikute ametikohtade täitmise pakume kohandatud lahendusi püsiteenuste ja ‑projektide kujul. Meie teenusmudel on selline, et võite usaldada värbamisprotsessi mistahes osa oma ala spetsialistide hoolde. Meie ekspertide meeskond hoolitseb teie ettevõtte nimel kas ainult värbamise etapi või kõige sellega seotu eest.

TEGEVUSVALDKONNA OSKUSTEAVE

Kui teete Baronaga koostööd, on teil alati oma ala asjatundja käepärast. Kõik meie värbajad on spetsialiseerunud ühele neljast ärivaldkonnast ja neil on sel alal isiklik töökogemus. Oleme uhked, et mõistame oma klientide keelt!

Show all services
Kontakt