TÖÖ TEIE EDU NIMEL

Klientide pärast konkureerimine pole kunagi varem olnud nii suur. Kliendid on üha kvaliteediteadlikumad ning ootavad isikupärastatud teenust ja kohandatud lahendusi, mis rahuldavad nende erisoovid. Selles valguses on eelisseisus need ettevõtted, kes mõistavad kliendikogemuse tähtsust ning teavad, kuidas kasutada ära andmeid, automatiseerimist, teadmisi tootest, turundust ja oma võrgustikke. Meeles tuleb pidada, et turge ei piira enam geograafilised piirid. Meie kirg on klientide müügitöö sujuvamaks muutmine ja arendamine. Kui kliendi müük suureneb, tunneme, et oleme teinud head tööd.

Pakume nii kõikehõlmavaid lahendusi kui ka töötajate värbamise oskusteavet. Müügivaldkonnas on pidev nõudlus oskuslike spetsialistide järele ja neid vajatakse väga kiiresti. Leiame teile sobivad inimesed, sellised, keda motiveerivad suured katsumused. Kliendid saavad meie suurusest ja kiirusest kasu. Meil on kõik olemas: kogemus, osava müügimehe saladuse mõistmine, hea kandidaatide andmebaas, laiaulatuslikud võrgustikud ja võime talenti ära tunda.

Müügitöös on isiksusel väga oluline roll, mispärast kohtume võimalike kandidaatidega järjepidevalt silmast silma. Tunneme eesmärgile orienteeritud müügispetsialiste üle kogu Soome.

Teame, kui oluline on kultuuriline sobivus, mistõttu hindame kandidaati selles suhtes hoolikalt. Kasutame värbamise toeks suurepärast tarkvara.

Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

HETKEL VABAD TÖÖKOHAD

Kontakt