LAHENDUSED, MIS TOOVAD TEIE TÖÖTAJATELE KASU

Maailm muutub ning inimesed ja oskusteave peavad selle tempos püsima. Värbamisel on nüüd palju eri vorme ja edu saavutamiseks on üha olulisem, et ettevõtte töökultuur oleks töötajakeskne. Personalitöö tuumaks jääb aga endiselt heade töötajate leidmine ja nende eest hoolitsemine. Meie teame, kui raske on leida sobivaid inimesi, juhtida motiveeritud töötajaid ja luua head ettevõtluskultuuri.

Meie värbamisprotsess on kiire, asjatundlik ja tõhus, sest meil on laiaulatuslikud võrgustikud ja kandidaatide andmebaasid. Peale selle arendame pidevalt välja uusi digitööriistu. Kuna eeldused on paigas, siis võime keskenduda õige inimese kokkuviimisele õige tööga. Meie abiga leiate nii sobiva personali-, turundus- kui ka kommunikatsioonispetsialisti, olgu tegemist eksperdi, juhi või reatöötajaga. Kaht ühesugust ettevõtet pole olemas. Meil on sadu ettevõtetest kliente, tänu kellele mõistame väga erinevaid ärikultuure ja -keskkondi. Võtame endale alati aega, et oma kliendi äri tundma õppida ja sellest aru saada, sest usume, et nii saame olla kõige kasulikumad.

Meil on kohandatud lahenduste loomisel üle 15 aasta kogemust. Ühendame oma töötajate oskusteabe ja analüütilise lähenemise teenusteks, mis toovad kasu nii üksikisikule kui ka ühiskonnale. Meie tugevus seisneb selles, et me ei karda teie lähenemis- või mõtteviisi kahtluse alla seada. Meie soov on teie tööd õppida, avastada ja uurida, et saaksite seda teha senisest veelgi paremini. Seepärast pakume uuringu- ja hindamisteenuseid. Andmete kasutamise ja kohapealse töömeetodite analüüsimisega aitame teil korraldada töö tõhusamalt, läbipaistvamalt ja sujuvamalt ümber.

Meie töövõime teenus pakub töötajatele uusi võimalusi juhuks, kui praegune ametikoht enam ei sobi. Kujundame tuleviku tööelu tõhusate, töötajakesksete ja avatud lahendustega, mis aitavad inimestel ja ettevõtetel areneda.

Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

HETKEL VABAD TÖÖKOHAD

Kontakt