TÖÖD JAGUB

Oskuslike ja usaldusväärsete töötajate leidmine traditsioonilisse tootmisse on üha keerulisem. Automatiseerimise ja digiteerimise pärast muutuvad nõudmised töötajate oskustele pidevalt. Seepärast on kõige parem jätta kas ajutiste või püsivate kvalifitseeritud töötajate otsimine oma ala asjatundjate hooleks. Värbamis- ja lahenduste juhtiva pakkujana oleme valmis tavatarkust kahtluse alla seadma ning otsima uusi võimalusi sealt, kus teised on need ehk kahe silma vahele jätnud. Suudame pakkuda usaldusväärseid töötajad tootva tööstuse igale ametikohale.

Meie teame, mida healt töötajalt eeldatakse, sest meie tootvale tööstusele spetsialiseerunud konsultandid on olnud ise ametis selle valdkonna asjatundjate ja juhtidena. Tänu sellele, et oleme teiega samal lainel, mõistame ka teie vajadusi kiiresti. Leiame teile sobivad keevitajad, mehaanikud ning tootmis- ja koosteliinitöölised. Keskendume värbamisel tehnilistele oskustele, kvalifikatsioonile ja iseloomule. Hoolitseme oma välja valitud töötajate eest hästi.

Mõistame tegevusvaldkonna nõudmisi. Meie palgaarvestusosakond on kursis kollektiivlepingutega ja saab järjepidevalt nii klientide kui ka töötajate käest kiita.

Vajaduse korral toome töötajad teie ettevõtte asukohta kohale, majutame neid oma tütarettevõtte Forenom möbleeritud korterites ja aitame neil end uues elukeskkonnas sisse seada. Kui Soomes ei ole vajalikku oskusteavet saadaval, õpetame uued töötajad välja või leiame nad välismaalt. Pakume klientidele personalilahendusi oluliste riiklike või Põhjamaade investeerimisprojektide jaoks. Tegutseme Soomes 30 asukohas üle riigi; kohalikul tasandil Rootsis, Norras, Eestis ja Poolas.

Esita tellimus või soovid lisainfot: saada mail või helista +37256223001

HETKEL VABAD TÖÖKOHAD

Tootmine-tööstus

Projects

Kontakt