TULEVIKU RAJAJAD

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor,  tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal. Lahendame väljakutseid, leida õige, just Teile sobiv töötaja ja kasutame protsessides  innovatiivseid, loomingulisi meetodeid. Oma klientide pakume innovatsiivseid visioone ja julgelt tulevikku suunatud partnerlust. Meie töötajatele pakume põnevaid võimalusi kõikidel tööelu etappidel arendada oma oskusi ja teha karjääri.

TÖÖ MUUTUB AGA SUHTUMINE JÄÄB

Töö iseloom, tüübid on pidevas ja kiires muutumises. Digitaliseerimine, tehisintellekt ja robootika on tunginud kõikjale ja samuti ka tööellu. „Tööelu ja värbamine“ seisab praegu muutuste ristteel. Samal ajal kui tööelu muutub üha mitmekesisemaks, painlikumaks tuleb turule uusi süsteeme ja ärimudeleid, mis pööravad terveid tegevusalasid pea peale. Sellist tööd, mida tavapäraselt ette kujutatakse, jääb vähemaks ning tulevikus peab hakkama äri uutmoodi tegema või tööd mitmekesistama. Igal hetk võib käivitada keegi  kuskil uskumatu innovatsiooni, mis muudab arusaamasid. Kuna uut tüüpi tööd ja uusi väljakutseid tekib kogu aeg juurde siis teised hääbuvad ajalukku. Suhtumine ja võime areneda määrab, kes jääb konkurentsi. Meie suhtumine on juurdunud meie Põhjamaade  kogemuste taustal. Baronat iseloomustab töökus, põhimõtted ja vastupidavus, mis on tulnud põhjarahvaste kultuurist. Meile meeldib võtta vastu väljakutseid, kartmata rasket tööd ja me läheneme neile loominguliselt, kasutades oma töös uusimat tehnoloogiat.

MEIE AJALUGU

Barona on asutatud Helsingis 1999. Barona lugu algab ehitustöödel lisa raha teeniva kahe Oulu üliõpilase ideest. Soomes sel ajal ehitussektor õitses ja objektidel oli suurpuudus. kvalifitseeritud töötajatest. Markus Oksale ja Mikko Leppänenile tekkis mõte kasutada oma tutvusringist leitud oskustööliseid renditöötajatena, et ettevõtetel aidata leida hädavajalikku tööjõudu. Sellega oli Barona sündinud. Uue ettevõtte esimese töötaja eskortis töökoha isiklikult kaubikuga Markus Oksa, kes on tänapäeval kogu Barona kontserni juht. Algusaastatel oli loodud ettevõte kontoriteks üliõpilaste korter  ja garaaž. Ettevõtte esimene märkimisväärne investeering oli faksiaparaat, tollal kõrg telekommunikatsiooni tehnoloogia. Barona on teinud meeletu arengu võrreldes nende algusaegadega. Täna pakume oma klientidele, kes tegutsevad kümnetes tegvusvaldkondade, erinevaid üksikteenuseid: tööjõurent, värbamine, värbamis kampaaniad, sihtotsing, head hunting, värbamised välismaadest,  koolitusi,  Lisaks neile on võimalik klientidele pakkuda: outplacement teenus, hindamis- ja konsutatsiooniteenused, personalijuhtimise täis- ja projektiteenus, majutus, tehnoloogiate väljatöötamine ja veelgi enam, just mida klient parasjagu vajab.

Barona Eesti OÜ on tegutsenud alates 2002. aastast ja keskendub eestis tööjõurentimisele, värbamistele ja muudele personaliteenustele IT, tootmise, tehnika, inseneride, kontori, juhtimise, logistika ja ehituse valdkondades.

Kontakt